Obozy jeździecko-językowe

Western in English

Na nasze obozy zapraszamy osoby już jeżdżące na poziomie minimum kłusa. Przedział wiekowym 11-16lat

Uczestnikom obozu zapewniamy:

W czasie wolnym: sesja zdjęciowa z końmi, kulig za traktorem 😉 ogniska, karaoke, wieczory filmowe, zajęcia artystyczne, zaplatanie końskich grzyw i ogonów, pieczenie ciast i ciasteczek, wykłady o tematyce końskiej, omawianie postępów i błędów popełnianych w czasie zajęć z końmi, jazda na sankach (prosimy o zabranie sanek jeśli ktoś posiada)

TURNUSY:

11.01-18.01.2020

18.01-25.01.2020

25.01-01.02.2020

01.02-08.02.2020

08.02-15.02.2020

15.02-22.02.2020

Zajęcia Z końmi:

 

 

Lekcje Angielskiego

Nikt nie nauczy Was lepiej angielskiego niż rodowity anglik !
Lekcje z John’em to połączenie zabawy z nauką dla osób na każdym poziomie zaawansowania.
Skupiamy się przede wszystkim na łatwej komunikacji czyli poszerzaniu słownictwa, prawidłowej wymowie i akcencie. Staramy się by nasi obozowicze nabrali pewności siebie mówiąc w obcym języku i żeby przestało to być dla nich czymś stresującym i często krępującym.
Organizujemy gry i zabawy językowe, karaoke w języku angielskim, omawiamy sytuacje z życia wzięte, odgrywamy scenki z filmów i kabaretów.
Do tego nie ograniczamy się jedynie do zajęć. Językiem angielskim porozumiewamy się przez większość dnia- w czasie jazd, posiłków i zabawy

 

 

 

Domek

Nasi obozowicze dostają do dyspozycji Jeżową Chatkę. Jest to leśny domek 8osobowy z trzema sypialniami (dwie 2osobowe i jedna 4osobowa). Znajduje się tam również kuchnia z jadalnią, łazienka oraz kominek.
Obozowicze są odpowiedzialni za utrzymanie czystości w domku, Przynoszenie posiłków z kuchni oraz zmywanie po sobie naczyń.

 

 

Rezerwacja

Cena turnusu- 1000zł
Przy rezerwacji dwóch turnusów pod rząd 1800zł

Osoby zdecydowane prosimy o wpłacenie zaliczki w wysokości połowy kosztu pobytu. Dane do przelewu znajdą Państwo na naszej stronie w zakładce Kontakt.
W tytule przelewu prosimy o wpisanie imienia i nazwiska uczestnika oraz datę turnusu

Prosimy również o kontakt mailowy lub telefoniczny i podanie następujących danych dziecka:
Data urodzenia, adres zamieszkania, nr kontaktowy oraz e-mail do rodzica

CzechEnglishFrenchGermanPolishRussianSpanish